1. Головна »
  2. Playtech

Playtech крутий розробник слот-машин

Playtech є однією з найбільших компаній у світі, що займається розробкою ігрових автоматів. Цей найбільший концерн було відкрито ще 1999 року на території Голландії, а перші слоти вийшли у світ вже за рік, миттєво здобувши визнання серед шанувальників азартних ірг. Сьогодні ж ця компанія стоїть в одному ряду з такими виробниками, як Igrosoft та Gaminator. Для створення та розробки програмного забезпечення Плейтех тісно співпрацює з кіностудіями, акторами, а також з багатьма іншими представниками зі світу шоу-бізнесу. Тому зовсім не дивно, що всі ігрові апарати від цього бренду настільки цікаві та грамотні.

Зірки кіно в слотах від Playtech

Абсолютно всі емулятори відрізняються зручністю у навігації. Щоб освоїти всі нюанси кожної програми, користувачеві знадобиться всього пару хвилин. До переваг можна віднести і той факт, що в симуляторі можна грати як у браузері онлайн, так і завантаживши контент безпосередньо на свій комп’ютер. Таким чином, якщо у геймера досить слабке інтернет-з’єднання, завжди можна насолодитися програмою зі свого ПК.

Варто згадати, що цей виробник постійно випускає у світ абсолютно нові online слот-машини, які можуть похвалитися яскравим та якісним графічним оформленням. Також не можна не відзначити музику, яка виконана на високому рівні. Багато ігор були засновані на культових фільмах, мультфільмах або PC-іграх, тому не дивно, що вони настільки популярні.

Не можна не відзначити і те, що всі користувачі мають можливість запускати ці яскраві та барвисті програми в демо-форматі, без реєстрації та без смс. Таким чином, можна повною мірою насолодитися безпосередньо процесом. Варто зазначити, що ця компанія приділяє чималу увагу виробництву та інших азартних ігор. Наприклад, у недалекому майбутньому вони обіцяють створити проекти, які передбачатимуть наявність живого дилера.
Також читайте про розробника: Betsoft.